Kredi Kartı Yerine Astropay İle Ödeme Yapma Fırsatı

Kredi kartı, dünyanın her yerinde kullanılabilir bir özelliği olmasıyla birlikte, insanlara kredi açarak çeşitli kullanımlarda avantaj sağlar. İnsanlar da bu kartları genel olarak birçok alanda kullanmaktadırlar. Günümüz teknolojisi gelişmesiyle birlikte, kredi kartını birçok insan internette dahi kullanarak ödemeler yapıp, alışverişlerini gerçekleştiriyorlar.
Ancak internet üzerinden yapılan kredi kartı alışverişlerinde, kart bilgileri, 3. Kişilerin eline geçtiğinde maddi açıdan sizleri zarara uğratabilir. Böyle durumlardan kaçınmak adına ön ödemeli kart olan astropay kartını kullanabilirsiniz.

yasalkart

Güvenli bir ödeme sistemi olan bu kart sayesinde, önceden istediğiniz tutarda para yatırabiliyor ve sadece belli miktarlarda ödemeler yapabiliyorsunuz. Sizlere sunulan bu sanal kart, 19 haneli bir şifreleme sistemiyle verilir. Sizlerde bu 19 haneyi ödeme yapacağınız alışveriş sitelerinde, kredi kartı yerine kullanabilirsiniz.
Kredi kartı ya da kimlik bilgisi gibi bilgilerinizin başkaları tarafından ele geçirilmesini önlemek için sanal kartı siz de kullanabilirsiniz. Bu kartı kullanmanızın en büyük sebeplerinden birisi de, tek kullanımlık olmasıdır. Bir defa kullanıldıktan sonra kart bloke edilir ve ikinci kullanıma açılmaz. Bu da dolandırıcılığa karşı sizleri koruyan en büyük önlemlerden birisidir.

Leave a Reply